Kdyby tady nebyl zpěv, hudba by nebyla taková jaká je.

Kylie Minogue

20. května 2011 v 15:50 | AK |  Kylie Minogue
Věk: 42
Datum narození: 28. 05. 1968
Znamení: Blíženci

Rodačka z Melbourne v Austrálii odstartovala svou hvězdnou kariéru jako herečka v televizních seriálech. Významnější roli získala po ukončení školy jako 18 letá v televizním seriálu "Neighbours" (1986-1988). Vytvořila demo verzi "Locomotion", kterou nechala poslechnout několika managerům nahrávací společnosti Mushroom records.
Společnosti se její píseň zalíbila a Kylie vydala svůj první singl "Locomotion" (1987). Singl se stal nejprodávanějším singlem osmdesátých let. Po prvním obrovském úspěchu navazuje na úspěch dalším singlem "I Should Be So Lucky".
V roce 1988 vydává Kylie své debutové album nazvané po sobě "Kylie". Po uvedení se stalo jedničkou v Anglii a velmi úspěšné v Austrálii. Aniž stačila vydechnout Kylie vydala druhé album "Enjoy Yourself" (1989) a objevuje se ve svém prvním celovečerním filmu "The Delinquents".
Na počátku devadesátých let po vydání svého čtvrtého alba "Let's Get Do It" ukončuje spolupráci se svým manažerem a nahrávací společností. S novou společností vydává album největších hitů "Greatest Hits" (1992). Kylie si zazpívala duet "Where The Wild Roses Grow" s Nickem Caveem na jeho albu "Murder Ballads". Tento duet podpořený videoklipem, který zobrazoval zabitou Kylie ležící v mělké vodě s hadem, vyvolal velký ohlas.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama